Jeden obraz wyraża tysiąc słów.

Franke - nasz klient - EMENEM studio

Wykorzystaj to i skutecznie komunikuj
wartości i cele biznesowe swojej firmy.

Dzięki językowi komunikacji wizualnej możesz
efektywnie dotrzeć do klientów.

Powiedz nam, co chcesz osiągnąć,
a razem znajdziemy sposób, żeby to
zobrazować – na ekranie i na papierze.

Antheap - nasze usługi dla klienta

PROJEKTOWANIE
GRAFIKI UŻYTKOWEJ

Antheap - nasze usługi dla klienta

Zbuduj
profesjonalny
wizerunek
Twojej firmy.

Identyfikacja wizualna

Spójna identyfikacja wizualna jest potrzebna każdej firmie, która chce być rozpoznawalna. Tworzymy systemy tożsamości graficznej, które skutecznie wyróżniają marki na rynku, umacniają ich pozytywny wizerunek i usprawniają komunikację z klientami.

Materiały reklamowe

Pokaż swoją firmę z jak najlepszej strony. Zaprojektujemy przyciągające wzrok ulotki, plakaty, opakowania, dzięki którym dotrzesz do większej liczby klientów i łatwiej ich przekonasz do swoich produktów i usług.

Publikacje

Katalogi, raporty, foldery i czasopisma są efektywnymi narzędziami komunikacji biznesowej. Dają możliwość wyczerpującego i atrakcyjnego przedstawienia oferty Twojej firmy, jej osiągnięć oraz planów na przyszłość.

Nasze projekty i usługi dla Lincoln Pets

DTP

Nasze projekty i usługi dla Lincoln Pets

Twoje materiały
reklamowe
będą wyglądać
profesjonalnie.

Skład tekstu

Powierz nam skład tekstu. Dobrze złamany tekst jest wizualnie atrakcyjny i czytelny. Skutecznie komunikuje to, co chcesz powiedzieć swoim klientom.

Redakcja i korekta

Kompleksowa obsługa Twojego projektu obejmuje profesjonalną redakcje i korektę tekstu. Szczegółowo sprawdzamy go pod kątem poprawności stylistycznej, gramatycznej i ortograficznej – żeby zaoszczędzić Twój czas.

Przygotowanie do druku

Przeniesienie zaakceptowanego projektu na papier wymaga prawidłowego przygotowania plików dla drukarni. To ważny etap, od którego zależy jakość wydruku tekstu i zdjęć. Zlecając nam to zadanie masz pewność, że finalnie otrzymasz dokładnie to, czego oczekiwałeś.

Nasze projekty dla MWM

DRUK

Nasze projekty dla MWM

Zrelaksuj się.
Zajmiemy się
produkcją
Twojego katalogu.

Doradztwo

Wybór odpowiedniej techniki druku, formatu, gramatury papieru oraz jego uszlachetnień jest kluczowy dla jakości i kosztu produkcji. Opierając się na analizie Twoich potrzeb, doradzimy Ci najkorzystniejsze jakościowo i finansowo rozwiązania.

Obsługa procesu

Oszczędzaj czas zamiast poświęcać go na zawiłości techniczne druku. Powierz nam jego koordynację. Jeżeli oczekujesz pełnego wsparcia i chcesz zminimalizować swoje zaangażowanie w ten proces, możemy Ci pomóc.

Jakość

Zlecając druk, oczekujesz najlepszych rezultatów i terminowego wykonania. Wybierając nas, masz gwarancję najwyższej jakości usług, indywidualnego podejścia do Twojego zlecenia i punktualności realizacji.

EMENEM PRINT to część naszej działalności, w której skupiamy się na produkcji poligraficznej. Umożliwiamy naszym klientom korzystanie z nowoczesnych technologii drukarskich. Optymalizujemy koszty i czas produkcji. Odpowiadamy za jakość i terminy druku.

Przenosimy Twoje
pomysły na papier.

print.emenem.pl